KİTAP HAKKINDA

Secdede Son Nefes

Sayın Halit Ertuğrul Hocam,
Ben dine karşı ilgi duymayan bir çevre içinde büyüdüm.
Bir kitap sergisinde Secdede Son Nefes isimli eseriniz dikkatimi çekti.
Nedense "Şöyle bir bakayım" diye merak edip elime aldım, ama bir daha bırakamadım.

Tertemiz bir aşk...
Destansı bir hasret...
Secdede son bulan bir ömür...

Hayret içinde kalarak "Olmaz böyle birşey" dedim.
O gece; sayfalar arasında duygu seline boğuldum, gözyaşlarımı engelleyemedim.
O gece; varlık gerçeğimle yüzleştim, kul olduğumu anladım.
O gece; secdeye baş koymanın tarifsiz huzurunu yaşadım.
Ve o gece; Rabbime ulaştım.
O gece kim olduğumu hatırlattığınız için;
Hürmetlerimle efendim...
Yürekten okuyucunuz,
Dilek...

Teknik Özellikleri:


 
nefes@sule  19/03/2013  
çok güzel bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim
 
ahsen  20/11/2012  
bn bu kitabı okudum çok güzel br kitap herkesin okumasını tavsiye ederim bn halit ertuğrulun bütün kitaplaını okudum en güzeli diyebilirim :)
 
f@tm@  01/11/2012  
yazdığınız tüm kitaplar bir harika insan tek nefeste okuyo kiplarınızı o kadar etkileyici ki kendimi başka dünyada zannediyorum okurken. onlar gibi olmak istiyorum. neden benim karşımada öyle doğru insanlar çıkmıyo?
çok istiyorum öyle hayat sürmeyi ama etrafımdakiler müsade etmiyo. allah hepimize öyle eş öyle güzel bir hayat ve secdede ölüm nasip etsin..
 
fatma özdemir  21/10/2012  
çok güzel bir kitap yazmışsınız hocam böyle bir kitap yazdınız için teşekkürler hocam
 
nessa  01/10/2012  
Sizi ilk “Gençlik Sorunları ve Çözümleri” kitabınızla tanıdım. Devamında da sizden kopamadım. “Secdede Son Nefes” benim size ait 3. okuduğum kitaptı. Göz yaşlarıyla suladığım sayfalarındaki satırları içime çektim. Şu anda bütün kitaplarınızı okumayı kendime hedef edindim. Sanırım 10 kitabınızı çoktan bitirdim. Her birinde tüylerimizi diken diken eden bu hikâyelerin bizlerle buluşmasına vesile olduğunuz için Allah sizden ebeden razı olsun. Kitaplarınızı çevremdeki tüm insanlara tavsiye ediyorum. Ve etmeye devam edeceğim. Allah kaleminizi elinizden düşürtmesin. Selamet ile...
 
zeynep  29/09/2012  
bu kitabı bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçen sene okudum 1 günde bitirdim ve çok etkilendim.Gençlerimizin okuması gereken bir kitap.herkese tavsiye ederimm.Rabbim bizede böyle bir ölüm nasip eder inşallah.Bu olayı okuyucularınızla paylaştığınız için teşekkürler.Allah razı olsun
 
nefes  26/09/2012  
bunları yaşayan kişi hala hayatta mı ? eger öyleyse gidip ziyaretini etmeyi cok istiyorum...
 
tuğçe  22/09/2012  
kelimenin tam anlamıyla ''muhteşem'' bir kitap...
 
murat  25/08/2012  
herkesin okumasini tavsiye ederim okudum en güzel kitaplardan biri
 
aysel  01/08/2012  
Değerli hocam secdede son nefes kitabınızı bu akşam bitirdim ve gerçekten çok etkilendim.Gerçekte böle şeylerin olabileceği gerçeği insanın imanını daha da güçlendiriyo.Bir kaç kitabınızı daha aldım onlarıda en kısa zamanda okuyacam inş.Allah razı olsun sizden böle kitaplar çıkartıp insanları bilgilendirdiğiniz için.Devamını beklyoruz sizden Allaha emanet olun inş..
 
Zerrin  27/07/2012  
Sizin kitaplarinizdan ilk Cenette giden gunahkari okumustum ve cok begenmistim ardindan secde de son nefesi okudum ve bu hikayeye de vuruldum beni derinden etkiledi bu iki eseriniz ibret dolu anlam dolu bu hiksyelerden sonra memlekete gitigimde oradan Ucurumdan donusu aldim adli kitabinizi aldim sabirsizlikla okuyacagimdan eminim.
 
mehmet  25/07/2012  
Hocam öncelikle Allah sizlerden ve tüm müslümanlardan razı olsun. Bu kitabınızı şans eseri okudum hiç beklemediğim tarzdan bir kitaptı ve her satırını resmen nefesimi tutarak okuyordum.Kitabımı okurken tüğlerim diken diken oluyodu ve İLK defa bir kitabı okurken göz yaşlarıma engel olamadım. Bu kıtaptan sonra da bir çok kitabınızı okudum, okuyorumda bayılıyorum desem yerıdır ve çok istediğim bi şey keşke kitaplarınızda ki kahramanlarla tanışabilsem..selametle..
 
sinem  23/07/2012  
kitabınızı 2 gün içinde okuyup bitirdim ve harika bir kitapdı hayran kaldım diyebilirim inş Rabbim hepimize hifa ve süheyb in yaptığı gibi bir evlilik nasip eder ve hepimiz secdede son nefesimizi veririz
 
zehrabetül  17/06/2012  
Kitaınızı severek okudum. Hayatımızda hem dünya he ahiret için faydalı bilgiler kattığına inanıyorum. Eserlerinizin devamını diliyoruz.
 
şehriban  31/05/2012  
Değerli hocam ibretlerle dolu bu kitabınız gerçekten çok güzel Allah devamını getirsin.

 
ergün  26/05/2012  
hocam öncelikle size çok teşekkür ederim bütün kitaplarınız çok güzel emeklerinize sağlık ellerinizden öperim.secdede son nefes kitabınız gerçekten çoook güzel, herkese tavsiye ederim. insana verilebilecek en güzel hediye kitaptır. sizin gibi bir yazar olup herkese hayırlı olamam ama sizin kitaplarınızı hediye ederek inşallah hayra vesile olurum. (hayra vesile olan hayrı yapan gibidir.) bir insanın yanlış yoldan doğru yola çevirmek gerçekten çok sevaptır kitaplarınızda okuduğum kadar çok insanın yanlış yoldan döndüğünü gördüm. inanın kitaplarınızı okudukça çok mutlu oluyorum çoğu zaman göz yaşlarımı tutamıyorum.
 
yagmur  11/05/2012  
gercekten cok etkıleyıcı bır kıtap
 
erkan  29/04/2012  
bu kitabı okumayı çok istiyorum bütün kitapçılara sordum ama bulamadım bugün dershaneye gittim öğretmen alacağım kitabı sordu ve halit ertuğrul benim üniversitedeyken öğretmenimdi dedi çok şaşırdım.Bende halit ertuğrul un cep telefonu var o çok güzel konuşan derse dışarıdan sırf onu dinlemek için gelenler vardı dedi.bu kitabı 1 hafta sonra arkadaşımdan ödünç alarak okuyacağım.
 
ufuk aktaş  23/04/2012  
hocam ben izmir oturan bi okuyucunuzum birçok kitabınızı okudum bunlardan bi taneside secdede son nefes kitabıydı. mustafa beyin yaşadıkarı beni çok etkiledi sizin kitapları okuduğumda içimde anlatılmaz bi sürürü ve heyecan yaşıyorum çevrenmdeki insanlara yardım etmek azda olda olsa yardımcı olmak için elimden geldiğiğnce yardımcı oılmaya çalışıyorum özellikle mustafa beyin kişiliğinden çok etkilendim hocam gerçekten birbirlerini böyle seven insanlar var mı ?
 
selva  16/04/2012  
bayıldım hayattımda okudum en güzel kitaplarınızdan birisi secde de sonnefes defalarca bıkmdan ağlıyaya ağlıya okudum ve hayran kaldım ve diğer kitaplırınızı alıp okuyorum
 
 
DEĞERLENDİRME

 

Bu kitap 13504 kez incelendi.


Değerlendir

Satın alabileceğiniz siteler

 
 

HALİT ERTUĞRUL

Ana Sayfa - Biyografi - Eserleri - Foto Galeri - Etkinlikler - İletişim

Copyright Halit Ertuğrul